DORTY

Nabízíme Vám široký sortiment tradičních i netradičních vzorových dortů ze špičkových surovin. Vzorové dorty lze upravit, například druh krému, zdobení, barvu marcipánu změníme dle vašich požadavků. Pokud jste si dort z katalogu nevybrali, rádi připravíme váš dort přesně podle vašich představ. Vyberte si jakýkoliv tvar, velikost, krém a doplňky.
Můžete vybírat mezi světlým a kakaovým korpusem a širokou nabídkou náplní a krémů, například máslový, čokoládový, likérový, mascarpone, tvarohovo-šlehačkový, šlehačkový nebo s různými ovocnými příchutěmi. Základní velikosti korpusu jsou klasický průmer cca 23 cm a batul cca 18 cm.
Cena dortů se určuje dle váhy. Cena za kilogram dortu se pohybuje mezi od 390,- Kč u krémových dortů a 490,- Kč u marcipánových dortů plus cena zdobení. Cena svatebních dortů je 590,- Kč za kilogram, plus cena zdobení, jako porcelánové figurtky, stuhy, živé květy a podobně.
Na přání Vám také vyrobíme výslužky, či oblíbený sweetbar na vaši svatbu. Svatební dorty 4 a více patrové Vám dopravíme v Plzni a okolí zdarma.
Objednávky na dorty přijímame 3 dny předem, na svatební dorty a výslužky minimálně 14 dní předem. Dorty můžete objednávat emailem na peko-prodej@centrum.cz nebo telefonicky na čísle 728 033 027.